APIE MUS

„Nugalėti sunkumai yra puikiai išnaudotos galimybės.“  – Winston Churchill

KOPA?

KOPA sporto studija – tai sporto, sveikos gyvensenos ir aktyvaus laisvalaikio studija. Šioje studijoje mes skatiname sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą ir stengiamės parodyti, kad sportas yra ne sunkus ir varginantis darbas, o linksmas ir malonus laisvalaikis, kurį žmonės pateikiame ne kaip kasdienę prievolę, o kaip malonų įprotį. Šioje studijoje mes taip pat mokome sveikos mitybos pagrindų ir norime atkreipti visų dėmesį – jog sveikas maistas neturi būti prėskas ar beskonis, o sveikai besimaitinantys žmonės – nevaikšto alkani.

Istorija

2020 m. vasara. Buvo šilta. KOPOS idėja, kryptis ir konceptas jau kuris laikas sukosi mūsų galvose. Tačiau, dėl tuomet buvusių milžiniškų iššūkių sporto veiklai, galvojom „Palaukim geresnių laikų“. Vis dėl to netrukus susipratom, kad idėjų įgyvendinimui labai tinka sporto principai – nereikia laukti, reikia daryti. Ne rytoj, ne nuo pirmadienio, o dabar. Todėl KOPA – Kotryna ir Paulius – jau čia, veiksme.

Paslaugos

KOPA studijoje teikiamos paslaugos: online treniruotės, video treniruotės, asmeninės treniruotės, treniruotės darbo vietoje, mitybos planų rengimas ir sporto programų ruošimas. Taip pat organizuojame ir vykdome įvairius sporto, mitybos ir sveikatingumo projektus ir rekreacines veiklas.

Kotryna Rasiukevičiūtė

Paulius Šimkus