Sportas

„Skirtumas tarp neįmanomo ir įmanomo priklauso nuo žmogaus nusiteikimo.“ – Tommy Lasorda.

Pradėti sportuoti dar niekada nebuvo taip lengva

Sportas prisitaikantis prie jūsų

„Nesportuoju, nes neturiu laiko“ – čia ne pasiteisinimas. Sportas su KOPA sporto studija yra kitoks. Čia jums nereikia sukti galvos, kaip sportą įtraukti į savo gyvenimą. Tam mes jau turime paruošę sprendimus. Norintiems maksimalaus rezultato – asmeninės treniruotės „People fitness“ sporto klube (PC „Panorama“). Neturintiems laiko važinėti po sporto klubus – variantas – treniruotės lauke, jums patogioje vietoje. Jeigu neturite galimybės ištrūkti iš namų – vėl gi – ne bėda. Asmeninės ONLINE treniruotės arba ONLINE VIDEO treniruotės – jūsų paslaugoms.

Patogu

Prie jūsų gyvenimo prisitaikantis sportas jums patogiu būdu, jums patogiu metu, jums patogioje vietoje.

Prieinama

Visiems prieinamos kainos, sporto sprendimai, priimtini net labiausiai užsiėmusiems žmonėms.

Kokybiška

Pasirinkus bet kurią programą, KOPA užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas.

Sporto planai

Asmeninės treniruotės

ASMENINĖS treniruotės

Asmenines treniruotes vykdome „People fitness“ (PC „Panorama“) sporto klube Vilniuje, lauke – jums patogioje sutartoje vietoje (tokiu atveju reikalingu sporto inventoriumi pasirūpins KOPA) arba online būdu per Facebook live, ZOOM arba Skype platformas.

Treniruotės darbo vietoje

Treniruotės
DARBO VIETOJE

Norisi aktyviai išnaudoti pietų pertrauką? Ar tiesiog aktyviai pajudėti kartu su kolegomis? Ne bėda – KOPA atvyks į jūsų biurą ir praves asmininę arba grupinę treniruotę. Tam nebūtina sporto salė – galima sportuoti prie stalų arba susitikimų kambaryje. Puikiai tinka komandos stiprinimui!

ONLINE VIDEO treniruotės

ONLINE VIDEO treniruotės

Jeigu jūsų dienotvarkė labai įtempta, o jūsų laisvi „tarpai“ nesiekia valandos? O galbūt jūsų vienintelis laisvas laikas – kai vaikai miega pietų miegu? Su mūsų ONLINE VIDEO treniruotėmis jūs galite sportuoti bet kur ir bet kada. Prireikus – sustabdykite, pratęskite, atsukite atgal ar pakartokite.

IŠBANDYKITE NEMOKAMAI

Išbandykite DEMO VIDEO treniruotę nemokamai

Grupinė TRX treniruotė
Sportuojame ir patys 🙂
Asmeninė treniruotė
Atvėsimas
Kalanetika